Код товару:
Orbital 9600
Виробник:
Beko
В наявності
4670 ₴

Чудовий холодильник Beko б/у за низькою ціною продається компанією «Сервіс-Холод Київ». У сріблястому кольорі габаритами 187/70/66 см. Загальний об’єм – 435 л. електронний тип управління. Багатоканальна система охолодження Multi Flow. Холодильник однокомпресійний, двокамерний з верхньою морозильною.

Морозильна камера містка, має два окремі основні відділення та дві полиці на дверях. Наявна вакуумно-ізоляційна панель в дверцях. Із системою розмороження No Frost. Оптимально працює при мінімальній температурі в – 18 ° C.

Холодильна камера розрахована на велику кількість продуктів, має 4 окремі полиці з товстого скла з антибактеріальним покриттям, а також 5 відділень на дверях. Також наявні два контейнери для зберігання овочів і фруктів. Система розморожування – крапельна.

На сайті компанії наявна ще велика кількість моделей холодильників, при чому найрізноманітніших марок і з різним діапазоном цін. Якщо ж потрібен ремонт холодильника, зверніться за контактами, вказаними на сайті, і перейдіть у Viber для отримання швидкої відповіді. Наші майстри виїжджають на виклик в будь-який район Києва та намагаються зробити все швидко і якісно.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.