Код товару:
ALT305CS
Виробник:
ALTUS
В наявності
11500 ₴

Новий холодильник ALTUS ALT305CS у сріблястому кольорі за нижчою ціною, ніж у магазинах, можна придбати на сайті компанії «Сервіс-Холод Київ». Габарити пристрою без упаковки – 181/54/62 см. Клас енергоспоживання – А+. Загальний об’єм – 294 л. електромеханічний тип керування. Кліматичний клас – SN-ST, призначений для установлення при температурі в приміщенні від +10 до +38 °C. Є можливість перевішування дверцят.

Холодильник двокамерний, з нижньою морозильною. Холодильне відділення призначене для зберігання великої кількості продуктів, корисним об’ємом 204 л. Має 4 полиці з товстого скла, а також 4 окремі відділення на дверях. Наявний лоток для яєць, великий контейнер для овочів та фруктів. Система розморожування в холодильній камері – автоматична, крапельна.

Морозильна камера має корисний об’єм аж у 87 л, розділена на 3 окремі полиці для зберігання заморожених продуктів. Тип розморожування – крапельний.

Для замовлення ремонту холодильника звертайтеся до менеджера компанії, який надасть вам детальнішу інформацію про послугу та зорієнтує за ціною. Ми спеціалізуємося на якісному ремонті холодильників уже багато років, тому ви зможете довіритися нам і не пошкодуєте.  

Питань: 0

Немає питань про цей товар.