Код товару:
Olympus OM-D E-M1
В наявності
34500 ₴
OM-D E-M1 Mark II продам тільки в Сервіс Холод

Швидкий відгук
Дуже швидка серійна зйомка, що значно перевершує швидкість дзеркальних камер. У E-M1 Mark II функція AF/AE працює і з одноразовим автофокусом, і з стежить, а завдяки матриці 20.4 Мп знімки виходять напрочуд яскравими та різкими. Паралельна обробка зображень дозволить отримувати до 60 чітких кадрів за секунду, навіть якщо об'єкт зйомки швидко рухається.

Покадровий автофокус
Якщо ви хочете здійснити серійну зйомку об'єктів, що швидко рухаються з покадровим автофокусом, увімкніть функцію AF/AE: E-M1 Mark II буде робити 60 кадрів в секунду. Всі зображення - у повній роздільній здатності та у форматі RAW.
   
Постійний автофокус
Фотографуйте в режимі постійного автофокусування (C-AF). Функція стеження AF/AE тримає об'єкт зйомки у фокусі, навіть якщо він пересувається - у потрібний момент ви отримаєте 18 кадрів на секунду. Всі зображення - у повній роздільній здатності та у форматі RAW.

Режим Pro Capture
У режимі Pro Capture можна робити знімки, натискаючи на кнопку затвора лише наполовину. Буфер дозволяє зробити до 14 кадрів у повній роздільній здатності. Коли кнопка затвора повністю натиснута, вмикається режим серійної зйомки. Так у вас є можливість повернутися назад у часі на відстань 14 кадрів, щоб отримати саме знімок, який потрібен.

Точність та функціональність
Система супершвидкого автофокусу була розроблена спеціально для E-M1 Mark II, щоб ви могли вловити момент аж до секунди. Завдяки цілому ряду додаткових функцій об'єкт зйомки залишиться в полі вашого зору навіть у найсуворіших умовах.

121 точка перехресного типу
Чим більше тим краще! Особливо, коли справа стосується достовірної інформації. У матрицю E-M1 Mark II вбудовані фазові датчики зі 121 точкою перехресного типу – ось чому E-M1 Mark II так високо цінується серед професіоналів.

Поле відстеження об'єкту
Завдяки полю відстеження об'єкта, що показується безпосередньо на дисплеї, в режимі автофокусу, що слідкує, стало набагато простіше зосередитися на рухомому об'єкті зйомки.

Точки фокусування
Елементи керування точками фокусування були зведені до мінімуму - чотири ключові параметри та кнопка однієї дії. Тепер управління стало простіше та швидше.

Мобільність та надійність
Під час зйомки навіть у важких умовах з E-M1 Mark II ви відчуватимете лише комфорт. Легкий корпус, захищений від будь-яких погодних умов, і акумулятор підвищеної ємності впораються з фотографією будь-якої складності.

Компактний розмір
Навіть із супертелеоб'єктивом M.ZUIKO Pro E-M1 Mark II виглядає компактніше, ніж дзеркальні камери, а робити зйомку з рук стає легше і зручніше.

Міцний корпус
Розумна система ущільнювачів корпусу робить E-M1 Mark II захищеною від бризок, пилу та зниження температури до -10 градусів. Таким чином, ви зможете продовжувати зйомку за будь-яких змін погоди.

Чудова якість зображень
E-M1 Mark II – справжній двигун технологій. Облачена в компактний корпус, камера оснащена 20-мегапіксельним сенсором Live MOS та найновішим графічним процесором TruePic VIII. Все це дозволяє знімати гарні та якісні фотографії та відео.
   
Графічний процесор TruePic VIII
Камера E-M1 Mark II також оснащена двома новими 4-ядерними процесорами та блискавичним гібридним автофокусом. Разом з 20-мегапіксельним сенсором Live MOS це дає камері неймовірну швидкість фокусування та високу якість зображення.
Питань: 0

Немає питань про цей товар.