Код товару:
SHARP
В наявності
14800 ₴

Двокамерний холодильник SHARP - практично новий холодильник у Сервіс-Холод Київ

Ідеальне поєднання ціни та якості у бу холодильника SHARP, наданого в чорному кольорі. Такі агрегати відрізняються не тільки заворожуючим зовнішнім виглядом, але й яскравим внутрішнім світлодіодним освітленням. Така функція суттєво дозволяє економити електроенергію. Розробники також подбали, щоб запахи від різноманітних продуктів не змішувалися між собою. Так Ви можете не турбуватися, що ковбаса пахне бананами. Завдяки ергономічному відчиненню дверей щільно розташовані до холодильника меблі не ушкоджуються.

Система NoFrost дозволяє набагато рідше робити розморожування. Двокамерний холодильник SHARP бу має систему правильного розподілу холодного повітря, що запобігає пересиханню продуктів. Охолодження відбувається рівномірно та швидко. Також є можливість регулювання вологості усередині холодильної камери. Не тільки овочі та фрукти в холодильнику SHARP тривалий час зберігають свою свіжість, решта продуктів також зберігається в ідеальному стані довгий час.

На нашому сайті «Сервіс-Холод Київ» Ви гарантовано зможете підібрати собі ту техніку, про яку давно мріяли, але ніяк не могли зважитися купити. Наші ціни Вас приємно здивують, а якість змусить повернутись до нас за новими покупками. Адже надано величезний асортимент бу техніки і комплектуючих до неї.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.