Код товару:
Днепр-2
Виробник:
Днепр
В наявності
1950 ₴

На сайті компанії Сервіс-Холод завжди можна не тільки купити, відремонтувати, а ще й оформити довгострокову оренду даної побутової техніки, яка є повністю справною та надійною.

Так холодильник Дніпро 2 вирішить проблему збереження вашої їжі. У ньому всі продукти будуть свіжими та якісними. Єдиний нюанс – наявність невеликих плям від бруду, місцева корозія, але це ніяк не впливає на роботу.

Холодильник Дніпро 2 може встановлюватись у будь-яких сухих кухонних приміщеннях, навіть на балконі. Його універсальний білий колір, ергономічна прямокутна форма - запорука цілісності вашого інтер'єру. Холодильник досить компактний, надійний, є яскравим прикладом того, що вітчизняні виробники дійсно працювали на совість. Його дверцята прилягають щільно, іноді наші сервісмени додатково комплектують клямкою для дверей. Усередині є ґратчасті полиці та кілька наддверних, пластиковий піддон для овочів.

Якщо ви студент, працюєте в Києві, області, винаймаєте житло, то краще взяти холодильник Дніпро 2 на тимчасове користування, ніж купувати новий. Пред'явіть студентський квиток для отримання знижки 10%, підійде пенсійне посвідчення.

Дніпро 2 – раціональний вибір студентів та людей з обмеженим бюджетом, сезонних працівників та пенсіонерів, будівельників. Він місткий, нешумний, компактний і чудово морозить, дозволяє заощаджувати кошти в такий непростий час.

Доставимо по всій території України.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.