Механічні термостати для холодильників вже давно вважаються незатребуваними. Їх змінили досконаліші сенсорні датчики. Вони вражають точністю у роботі, ідеальним контролем, швидким виявленням поломки у формі закодованої помилки. Завдяки сенсору в мікропроцесорний блок (тут встановлюється оптимальний рівень температури) надходитиме електричний сигнал.

Чому сенсори та датчики виходять з ладу? Усьому виною перепад напруги, коротке замикання чи просто банально ресурс чи потрапляння вологи. Якщо ви зв'яжетесь з консультантом «Сервіс-Холод Київ» Viber, то він допоможе вам підібрати оптимальний датчик температури, враховуючи марку і модель вашого холодильника. Також він проконсультує у цьому питанні абсолютно безкоштовно, запропонує безліч оптимальних варіантів як із каталогу, так і зі складу. У магазині «Сервіс-Холод Київ» ви зможете купити всі потрібні комплектуючі, запчастини до побутової техніки, оформити оренду, скупку, утилізація. Якщо говорити про ціни на термодатчики, то вони знижені. В обов'язковому порядку видається гарантія. Замовляйте майстра додому, щоб він виконав швидку заміну датчика з дотриманням техніки безпеки. Ви можете надіслати фото своєї зламаної деталі на Viber, щоб фахівець уже сам підібрати гідну заміну. Так ремонт буде виконано на кращому рівні, якісно та швидко.Оформляємо заявку щодо заміни датчика-сенсора холодильника

  1. Тепер не варто чекати на дзвінок фахівця після оформлення заявки. Ви самі використовуєте робочий вайбер, куди описуєте причину свого звернення (можна з фото), отримуєте слушну консультацію. Спеціаліст запропонує вам доступні датчики/сенсори з магазину, розповість про їх характеристики.

  1. Вибирайте оптимальну деталь, погодьте всі моменти покупки.

  1. Оформлення замовлення, уточнення доставки на адресу.


«Сервіс-Холод Київ» відрізняється від конкурентів чистою ціновою політикою без накруток, має свій власний магазин із запчастинами, комплектуючими, побутовою технікою, а також величезний склад СУ та нових запчастин. Тут завжди є можливість викликати спеціалістів, замовити ремонт свого холодильника, продати старий, оформити інший на тимчасове використання, домовитися про утилізацію, перевезення.

Датчик температури: коротко про важливе

Температурним датчиком називають звичайний терморезистор, створений у вигляді довгастої деталі із пластику. Виявити його самостійно досить легко. Перед заміною враховують модель самого датчика виробника. Зазвичай його просто клацають, ставлять на це місце нове. Спочатку необхідно точно визначити, що датчик зламався, не поспішати одразу його демонтувати. Так, наприклад, компресор, що постійно функціонує, - це привід виміряти опір датчиків. Фахівець після детальної діагностики зможе виявити всі несправності та вжити заходів щодо їх усунення.


Датчиків температури в одному холодильнику може бути декілька. Вони розміщуються в морозильній камері, випарнику, зоні біо-фрешу, холодокамері.

Така запчастина холодильника реєструватиме рівень тепла/холоду. Вона функціонує у кожному відділенні побутової техніки автономно. Модуль управління отримує передану по ланцюжку інформацію, займається її обробкою, потім може визначити те, чи варто включити компресор.

При зламаному термодатчик його обов'язково змінюють. Якщо компресор працює неправильно, то, напевно, причина в збій датчика.

Співробітники «Сервіс-Холод Київ» діагностують вашу техніку, знайдуть найменші поломки, почнуть їх виправляти. Холодильник може прослужити ще довго, якщо не зволікати з ремонтом.

Показано від 1 до 12 з 18 (всього сторінок: 2)