Компанія "Сервіс Холод Київ" здійснює скупку холодильників та старої техніки. Ми також займаємося ремонтом холодильників у Києві. Зателефонуйте нам і ми безкоштовно проконсультуємо щодо вартості ремонту вашого холодильника.

Якщо ж ви бажаєте все-таки продати старий холодильник, у робочому стані, зверніться до нашої компанії за номерами, які вказані нижче. У зручний для вас час наші майстри виїдуть до вас додому, проведуть огляд обладнання та скажуть оцінну вартість. Після згоди вантажники акуратно та абсолютно безкоштовно винесуть холодильник із житлового приміщення, не пошкодивши плитку, лінолеум, дверні отвори та стіни.

Купимо Ваш старий Б/У холодильник у Києві

Для швидкої оцінки холодильника відправ фото на Viber

Ми пропонуємо вам здати холодильник за гроші, що відноситься до категорії мотлоху і отримати за це гроші. Компанія здійснює послуги на найвищому рівні, вивіз холодильників виробляють досвідчені та сильні вантажники.

Адресний виїзд та навантаження абсолютно безкоштовно, а наявність необхідної кількості вантажних автомобілів дозволяє нам здійснити послуги у будь-якій точці Києва та передмісті.

Крім цього ми пропонуємо вам безкоштовну утилізацію холодильників та вивіз побутової техніки за гроші.

Наші переваги:

  • Менеджери компанії оформлюють заявку на безкоштовний адресний виклик майстра-оцінювача в будь-який, зручний для вас час;
  • Оцінка обладнання проводиться за вас і спирається на критерії, висунуті компанією;
  • Всі ціни, запропоновані нами, є найвигіднішими для вас;
  • Якщо вас влаштовує запропонована нами вартість за робочий холодильник, майстер-оцінювач відразу оплачує зазначену суму;
  • У нашій компанії ви зможете купити холодильник за найдоступнішими цінами. При цьому кваліфікований менеджер-фахівець підбере за вашими запитами найоптимальніший варіант. Процес купівлі не триватиме понад 15 хвилин.

Порядок співпраці з нашою компанією

Ми працюємо за принципом прозорої співпраці. Вирішивши звернутися до нас за послугами, ви можете зателефонувати за контактними номерами, або скористатися формою зворотного зв'язку, замовивши дзвінок менеджера. Вивіз холодильника здійснюється у стислий термін. Ми гарантуємо вам максимальний комфорт та гарну вигоду.

Як позбутися не робочого холодильника та отримати за це гроші?

Якщо ваш старий холодильник перестав працювати і не підлягає ремонту, то його слід позбутися. Куди подіти новий не робочий холодильник? Самостійно спустити настільки об'ємну та важку техніку з поверху неможливо. Навіть якщо запросити кількох друзів або найняти вантажників, щоб донести холодильне обладнання до запланованого місця, не стане виходом. Адже за чинним законом заборонено залишати таку масштабну техніку біля громадських контейнерів для сміття. Можна звернутися до спеціальної компанії, яка вивезе новий не робочий холодильник, але чи влаштує вас ціна послуг?

Ви можете зателефонувати до муніципальної служби та замовити вивіз холодильника. Не дивлячись на те, що це прямий обов'язок державної структури, вам доведеться заплатити. За тією ж аналогією надають послуги деякі товариства власників житла, які звертаються до підприємств із вивезення великогабаритного сміття за певну плату. Вам в результаті видадуть квитанцію із певною сумою. Останній варіант – самостійно знайти приватну компанію, яка пропонує послуги з вивезення та утилізації холодильників. Як результат, знову витрати.

Наша компанія пропонує вам чудовий спосіб не витрачати гроші, а отримати їх за ваш старий чи не робочий новий холодильник.