Київ, проспект Науки 119-Б
Наша адреса
Наші клієнти пишуть сюди:

Час роботи: пн-пт з 9:00 - 18:00

Блог

Головні причини чому тріщить холодильник

Головні причини чому тріщить холодильник

 • 30.04.2022

Виробники холодильників намагаються максимально знизити ступінь звуку працюючого агрегату. І якщо зіставити сучасну холодильну техніку з моделями 10-річної давності, рефрижератори нових зборів дійсно значно тихіше своїх попередників. Однак все одно, повною мірою усунути сторонні шуми ще не вийшло. Тому в характеристиках холодильних приладів шумові дані знаходяться не на останньому місці. Наша компанія здійснить комплексну діагностику вашого пристрою та визначить точну причину поломки, а також зможе виявити інші приховані несправності за їх наявності. З нами можна зв'язатися по вайберу. Відповідаємо миттєво!

Детальніше..
Заміна вентилятора у холодильнику (Київ)

Заміна вентилятора у холодильнику (Київ)

 • 19.04.2022

Ремонт холодильника потребує певних знань, інструментів та досвіду. Якщо поміняти лампочку зможе і новачок, то з глобальнішими поломками краще навіть не ризикувати. «Сервіс-Холод Київ» - лідер у сфері ремонту, діагностики, продажу/оренди/скупки побутової техніки та комплектуючих. Заміна вентилятора холодильника, навіть найскладніші несправності – це все під силу команді досвідчених майстрів.

Детальніше..
Заміна матриці в MacBook Air 13

Заміна матриці в MacBook Air 13

 • 02.03.2023

Перш за все, переконайтеся, що проблема дійсно полягає у матриці, а не в іншій частині комп'ютера. Якщо ви не можете визначити проблему самостійно, рекомендується звернутися до фахівців. Навіть якщо ви вирішили замінити матрицю самостійно, пам'ятайте, що це може вплинути на гарантійні умови, тому перевірте умови гарантії, щоб упевнитися, що заміна матриці не порушить їх. Заміна матриці в MacBook Air 13 2020 року може здатися викликом, але з правильними інструментами та інструкціями це завдання може бути виконано. Перш ніж починати, переконайтеся, що у вас правильні інструменти, запасна матриця та час для виконання завдання. Пам'ятайте, що якщо ви не впевнені у своїх здібностях або не можете отримати доступ до необхідних деталей, краще звернутися до професіоналів.

Детальніше..
Купити холодильник в Кам'янці

Купити холодильник в Кам'янці

 • 30.04.2022

За допомогою простого та зручного каталогу на сайті за посиланням, ви зможете швидко знайти варіант холодильника, який би відповідав усім вашим побажанням з доставкою до Кам'янки та по всій Черкаській області. Ми пропонуємо техніку як відомих брендів, так і тих, хто з'явився нещодавно. Ви можете заздалегідь прочитати відгуки про конкретну модель холодильника, щоб мати уявлення про якість його роботи та основні характеристики.

Детальніше..
Не закриваються щільно дверцята холодильника

Не закриваються щільно дверцята холодильника

 • 30.04.2022

Холодильник став для нас настільки звичною технікою в кожному будинку, що ми користуємося нею на автоматі. Відкрили, поклали або дістали продукти харчування, та закрили. Слідом за подібними машинальними діями ми можемо відразу і не побачити, що двері почали нещільно прилягати. При злегка відчинених дверях в морозильну камеру - відбудеться збільшення шару інею, а на підлозі сформується калюжа талої води. Якщо двері залишаються відкритими в холодильний відсік, температура буде вищою за встановлену норму, і почне псуватися їжа всередині. Компанія займається ремонтом побутових та промислових холодильників, і часто говорить про те, що за ущільнювачем на двері потрібен окремий догляд. Для початку ущільнювач потрібно систематично мити мильним розчином. Також, потрібно пам'ятати, що вони бояться олій та інших видів жирних мастил. При будь-якому попаданні таких речовин, їх необхідно відразу ж усунути. Компанія "Сервіс-Холод Київ" займається ремонтом побутових та промислових холодильників, і часто говорить про те, що за ущільнювачем на двері потрібен окремий догляд. Для початку ущільнювач потрібно систематично мити мильним розчином. Також, потрібно пам'ятати, що вони бояться олій та інших видів жирних мастил. При будь-якому попаданні таких речовин, їх необхідно відразу ж усунути.

Детальніше..
Пробили ножем морозилку холодильника? Як усунути проблему?

Пробили ножем морозилку холодильника? Як усунути проблему?

 • 19.04.2022

Якщо ви дуже поспішали розморозити холодильник і ножем ненароком проткнули випарник морозильної камери, то не поспішайте його викидати на звалище. Фахівці компанії оперативно приїдуть на замовлення за адресою, прихопивши весь необхідний інструмент для усунення проблеми прямо на місці за лічені хвилини.

Детальніше..
Ремонт MacBook (Київ)

Ремонт MacBook (Київ)

 • 01.03.2023

MacBook - це високоякісний ноутбук від Apple, який відомий своєю продуктивністю, якістю та довговічністю. Однак, як і будь-який електронний пристрій, MacBook pro/air може зіткнутися з різними проблемами, від дрібних проблем з програмним забезпеченням до серйозних проблем з апаратним забезпеченням. У такому випадку потрібен кваліфікований ремонт MacBook в місті Києві, щоб забезпечити правильне та безпечне виконання роботи на ноутбуці.

Детальніше..
Ремонт плати керування в холодильнику Bosch KHKSUM44

Ремонт плати керування в холодильнику Bosch KHKSUM44

 • 19.04.2022

«Сервіс-Холод Київ» надійно, швидко та якісно виконає ремонт плати управління холодильника robert bosch та інших марок. Співробітники компанії визначать причину виникнення несправності, запобігають повторному її виникненню, виконають діагностику техніки. Надсилайте свою заявку на вайбер

Детальніше..
Ремонт старого холодильника SNAIGE RF 310

Ремонт старого холодильника SNAIGE RF 310

 • 17.11.2022

Компанія «Сервіс-Холод Київ» вже понад 14 років успішно займається ремонтом холодильників, продажем та орендою побутової техніки бу та продажем запчастин для холодильників будь-яких торгових марок. Один з основних видів нашої діяльності полягає у ремонті холодильників будь-якої складності та будь-яких виробників. Через умілі руки наших майстрів проходить понад 1000 холодильників щорічно, тому ми досить швидко визначаємо поломки будь-якого рівня і також швидко допомагаємо нашим клієнтам їх усувати.

Детальніше..
Ремонт холодильника LG GR-349SQF Multi Air Flow

Ремонт холодильника LG GR-349SQF Multi Air Flow

 • 16.11.2022

Компанія «Сервіс-Холод Київ» вже понад 14 років успішно займається ремонтом побутової техніки у Києві. Одним із найпопулярніших приладів, з якими працюють наші фахівці, є холодильники різних торгових марок. Якщо Ваш холодильник LG GR-349SQF Multi Air Flow перестав холодити і виконувати свої основні функції, можливо, саме ця стаття допоможе вам розібратися з вашою проблемою. Насамперед хочемо звернути вашу увагу на те, що якщо ваш холодильник перестав працювати, завжди краще звернутися до професіоналів з великим досвідом роботи, які швидко визначать причину поломки та усунуть її.

Детальніше..
Ремонт холодильної шафи Атлант ШВУ-04

Ремонт холодильної шафи Атлант ШВУ-04

 • 19.04.2022

Компанія спеціалізується на ремонті різного холодильного обладнання, в тому числі і торгового в Києві та передмісті. Сьогодні нам на ремонт потрапила холодильна шафа марки Атлант зі скляними дверима. За словами клієнта, холодильник перестав набирати температуру і всередині було близько +18-20 градусів, але при цьому сам холодильник гудів як завжди.

Детальніше..
Скупка компресорів для холодильників

Скупка компресорів для холодильників

 • 30.04.2022

До нас звертаються з різних причин. Основна з них – нерентабельність подальшого ремонту техніки. Це може бути або дорого, або немає можливості купити відповідну запчастину. На старі холодильники часто не випускають деталі. Тоді краще віддати нам несправну деталь і отримати за це грошову компенсацію. Як тільки ми отримаємо ваш компресор, то віддамо обумовлену суму грошей. Розрахунок відбувається прямо на місці. Ми готові приїхати та самі забрати непотрібні деталі та відвезти їх до себе в цех.

Детальніше..
У холодильнику не вмикається світло. Причини несправності

У холодильнику не вмикається світло. Причини несправності

 • 30.04.2022

Слід пам'ятати, що холодильник – складний побутовий агрегат. І щоб уникнути додаткових неполадок, розумніше не займатися самостійним ремонтом без наявності відповідних умінь. Ремонтні роботи краще довірити спеціалістам компанії «Сервіс-Холод Київ». Ми ремонтуємо холодильники будь-яких марок. А вагомий практичний досвід допомагає нашим фахівцям швидко визначати причини несправностей та якісно провести заміну деталей. Зв'язатися з нами можна за номером VIBER.

Детальніше..
Холодильник RCNK310E20S перестав нормально працювати та холодити

Холодильник RCNK310E20S перестав нормально працювати та холодити

 • 23.11.2022

Холодильник Beko RCNK310E20S бу перестав нормально працювати і набирати задану температуру. Компресор став голосніше працювати ніж зазвичай і почали танути продукти у морозилці. Як зрозуміти чи варто займатися ремонтом чи краще здати на запчастини (Київ). Майстри нашої компанії є великими професіоналами з багаторічним досвідом роботи, тому ми швидко визначаємо причину несправностей будь-якого рівня і так само швидко допомагаємо нашим клієнтам їх усувати.

Детальніше..
Холодильник vestfrost-bkf404 – не холодить верхня камера

Холодильник vestfrost-bkf404 – не холодить верхня камера

 • 18.11.2022

Сьогодні в наш сервісний центр потрапив холодильник VESTFROST BKF 404. Причина звернення клієнта: холодильна камера перестала холодити, а компресор якось дивно гуде і припиняє, потім знову гуде і перестає. Якщо ви власник холодильника даної моделі VESTFROST BKF404, ця стаття може бути вам корисною. Однією з можливих причин таких поломок у холодильниках будь-яких торгових марок є несправність компресора. Але для початку необхідно перевірити цю теорію.

Детальніше..
Показано з 1 по 15 із 30 (2 сторінок)