Код товару:
USA Style SS-ET-0901
В наявності
8750 ₴

Уживана бігова доріжка USA Style SS-ET-0901 продається в інтернет-магазині компанії «Сервіс-Холод Київ» за низькою ціною для такої моделі. Придбавши цей пристрій, ви також можете замовити послугу доставки по Києву та області прямо до вашого будинку.

З цією б/у біговою доріжкою USA Style SS-ET-0901 ви зможете підтримувати своє тіло в гарній фізичній формі навіть у себе вдома, не витрачаючи кошти на спортзал. Максимальна швидкість пристрою – 8 км/год. Ви зможете контролювати час тренування, встановлювати й регулювати правильну швидкість від повільнішого бігу до швидшого, відстежувати пульс та витрату калорій. Також ви відразу побачите пройдену дистанцію на РК-дисплеї та зможете долати рекомендовану кількість фізичних вправ та бігу за допомогою 12 встановлених програм, за якими легко планувати свої заняття. Бігова доріжка здатна витримати навантаження у 110 кг та має систему амортизації, щоб тренування було ще більш комфортним. Система складання допоможе доріжці займати мінімум місця у вашому домі, при цьому розмір у складеному вигляді становитиме 120/60/23, а в розкладеному – 120/60/126. Важливо те, що наявна пружинна система амортизації знижує травм, адже поглинає всі удари пристрою та допомагає зробити тренування більш комфортним.

Бажаєте продати свій технічний засіб, але не знаєте, як це зробити? Ми допоможемо, адже «Сервіс-Холод Київ» – це експерт з питань техніки та побутових приладів. Ми викупимо ваш холодильник, пральну машину, телевізор, ноутбук і навіть бігову доріжки, а ви отримаєте гроші на покупку нових і сучасних апаратів. Це стане для вас гарним рішенням, адже дозволить знайти нову «сім’ю» для ваших улюблених помічників у будинку.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.