Код товару:
body sculpture 1965
В наявності
1600 ₴

Для того щоб визначити, чи варто купувати той чи інший спорттренажер, достатньо подивитися в мережі Інтернет історію розвитку компанії. Тоді бренд все про себе розповість. Тому що не завжди відгуки, що там можна знайти є досить об'єктивними. Є ще один критерій. Це практика. А знайти відповіді на запитання у тих людей, що займалися на тій чи іншій версії спорттренажера, можна в тренажерних комерційних залах, де про це можуть розповісти досвідченіші спортсмени-аматори та наставники-тренери. Але тоді доведеться якийсь час там позайматися. Тому що просто так, вам не обов'язково розкажуть відразу. Якщо ж ви поєднаєте всі варіанти, зазначені вище, то це і буде те дослідження, що і найбільш точно вкаже який тренажер купувати. Ця ж практика відноситься і до відбору системи, що представлена тут. Тож можна почати опрацьовувати перший етап вибору. І це бігові доріжки Body Sculpture для спортсменів-аматорів як механічні, так і електричні, в основному початкового рівня.


Компанія Bellow Equipment, зареєструвала бренд «Скульптура тіла» у 1965 році у Великій Британії. Але вийти з ним на світовий рівень тоді не вдалося. І лише через двадцять п'ять років, коли бренд продали іншій виробничій компанії Solex Industry поступово вдалося виправити ситуацію. Причому розширилося виробництво за рахунок випуску великого асортименту товарів, обладнання для спорту. Головним у цьому стало саме обладнання початкового та середнього рівня для любителів у різних видах спорту. Хоча є й невелика кількість професійних. Це стосується і бігових доріжок Body Sculpture для дому. І більшу популярність тут демонструють механічні системи. Насамперед через свою бюджетну ціну, звичайно. Ціна та функціональність тут грає практично однакову роль при відборі конкретної моделі. Можливості механічних без електроприводу систем постійно розширюються.


Якщо говорити більш конкретно, то зазначена компанія велику увагу звертає на розміри і можливість складання. Більшість із них, справді, не дуже великі. І мають зручну складну конструкцію. Що дає? Відразу слід зазначити, що будь-яке зменшення габаритів призводить до автоматичного зменшення загальної ваги. Так, вага систем без двигуна не перевищує 30-35кг. Але це «просунуті» за своїми можливостями системи. Здебільшого це апарати до тридцяти кілограмів. Так що, склавши їх, можна перенести їх на нове місце застосування, на місце зберігання в період літніх відпусток або перевезти в автомобілі. Причому не має значення, у власному легковому чи громадському транспорті. Все одно, доладна система це дозволяє зробити без великих зусиль і проблем. Всі ці особливості у даної фірми-бренду вказують на нетехнічні моменти, що виходять у неї найкраще. Інші необхідно розглядати в порівнянні з іншими фірмами. Звертайтесь до компанії "Сервіс-Холод Київ" за різною технікою бу.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.