Код товару:
Ariston
Виробник:
Ariston
В наявності
650 ₴

Компанія «Сервіс-Холод Київ» спеціалізується на ремонті та продажу БУ будь-якої побутової техніки по Києву, області, зокрема холодильників марки Ariston у Києві на правому та лівому березі. Після втручання наших фахівців забезпечено бездоганну роботу пристрою, його довговічність. Ми допоможемо усунути будь-які поломки холодильника, маємо чималий досвід у цій галузі, а також необхідні інструменти та запчастини. Оперативність, гарантії та якість – головні наші переваги.

Телефонуйте за телефонами, які вказуються нижче, залишайте свої заявки. Фахівці під'їдуть до місця, займуться повною діагностикою зламаного холодильника, визначать причину його виходу з ладу та озвучать точну вартість послуг. Приховані платежі не передбачаються, ви зможете бути присутніми під час огляду побутової техніки.

Ймовірні причини поломок холодильників Ariston у Києві

Хоча холодильники Арістон служать досить довго, але вони можуть вийти з ладу. Різкий стрибок напруги, неправильна експлуатація, попадання комах у сам корпус великої побутової техніки, порушення роботи таймера, проблеми з модулем управління, поломка компресів або ТЕНу – основні причини, через які обов'язково варто зателефонувати до компанії «Сервіс-Холод Київ». Подібні несправності самостійно усунути нереально, адже так можна тільки посилити ситуацію.

Особливості проведення ремонту холодильників Ariston (Арістон) у Києві.

Ремонт холодильників Ariston проводиться після подання заявки. Майстер приїде за вказаною адресою разом із потрібними інструментами. Діагностика холодильника проводиться безпосередньо перед клієнтом та є безкоштовною. Якщо поломка дрібна, є всі комплектуючі, то на ремонт піде лічені години. При більш серйозних порушеннях потрібно більше часу, окреме замовлення запасних частин. Ціна ремонту озвучується одразу. Коли проблему буде усунуто, замовник отримує безперебійно працюючий холодильник із збереженими заводськими параметрами.

Переваги компанії «Сервіс-Холод Київ»

Наші фахівці приїдуть прямо до вас додому та виконають безкоштовну діагностику холодильника Ariston. Графік роботи дуже гнучкий, у нас немає збоїв та перерв. На кожну запчастину, яка встановлюється у холодильник, видається гарантія. Озвучується адекватна вартість послуг, не передбачаються ніякі додаткові платежі.

Співробітники нашого сервісного центру швидко та зі знанням справи усувають неполадки, використовуючи сучасне обладнання та інструменти. Повторна поломка холодильника практично виключається. Вони дадуть вам рекомендації щодо подальшої експлуатації.

Заощаджуйте час, гроші, телефонуйте нам! Якщо холодильник зламався, перестав морозити, надто шумить і тече, краще скористатися послугами майстрів. Ми допоможемо вирішити вашу проблему максимально швидко. На вартість ремонту впливає обсяг роботи, характер поломки та комплектуючі, що використовуються. Після нашого втручання ваш холодильник Арістон прослужить ще дуже довго.

Питань: 0

Немає питань про цей товар.